100 Dolarlık Suicide Squad: Kill the Justice League Epic Games Store’da Ücretsiz!

Koşun bomba gibi bir bedava oyunumuz var! Henüz ön sipariş aşamasında olan ve Steam’de 99 dolardan ön siparişe açılan Suicide Squad: Kill The Justice League şu anda Epic Games Store’da ücretsiz!

Epic Games Store’un bedavalarına alışığız ancak bu seferki biraz fazla!

Oyunculara yeni yıl gibi özel dönemlerde ve her hafta perşembe günleri bedava oyunlar veren Epic Games Store bu defa henüz çıkış bile yapmamış, çok beklenen oyunlardan birini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor gibi görünüyor ancak durum muhtemelen bir hatadan kaynaklanıyor.

Bedava oyunumuz ise Suicide Squad: Kill the Justice League.

Oyunun ülkemizde henüz ön siparişe açılmış değil ancak yurtdışında fiyatlar dudaklarımızı uçuklatacak cinsten.

Oyunun temel sürümünün ön sipariş fiyatı 70 dolar iken digital deluxe sürümü için ise 100 doları gözden çıkartmak gerekiyor. Epic Games Store’da ise -muhtemelen bir hata sonucu- oyunun her iki sürümüne de ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Tekrar hatırlatmadan geçmeyelim, bu durumun bir hata sonucunda ortaya çıkıp çıkmadığı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Konu bedavaları ile bilinen Epic Games Store olunca kafalar daha da karışıyor ancak daha öncesinde platformda Death Stranding’in temel sürümü yerine yanlışlıkla Director’s Cut versiyonunun bedava olduğunu, bu hatadan faydalanarak oyunu alan kullanıcılarının oyunlarının ise daha sonrasında temel sürümle değiştirildiğini görmüştük. Kısacası bu durum bir hatadan kaynaklanıyorsa oyunun kütüphanenizde kalıcı olmayabileceğini de belirtmek gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx