Yoğun İş Temposuna Dayanamayan Ünlü Şarkıcı Hadise Hastaneye Kaldırıldı: Sağlık Durumu Nasıl?

Pop müziğin sevilen ismi Hadise, özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra, adı  Murda ile anılan sanatçı şu sıralar konserden konsere koşuyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da görkemli bir konser veren Hadise, Kıbrıs konseri için hazırlanırken hastaneye kaldırıldı. Hayranlarını korkutan sanatçı sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Pop müziğin başarılı isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Hadise, son zamanlarda özel hayatıyla gündeme geliyor.

Yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcı, aniden nikah masasına oturduğu Mehmet Dinçerlerle geçtiğimiz yıl boşanmıştı.

Olaylı boşanmanın ardından kendini kariyerine veren Hadise, geçtiğimiz haftalarda İBB’nin düzenlediği etkinlikte sanatçı Murda ile sahne aldı

Büyük beğeni toplayan performanslarının ardından ikili sosyal medyada birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaştı. Bu paylaşımdan sonra ikilinin sevgili olduğu iddia edildi hatta Murda’nın Hadise için mekan kapattığı haberleri ortaya çıktı.

Şu sıralar konserden konsere koşan başarılı şarkıcı, bu sefer de sağlık haberleriyle gündeme geldi.

Ünlü isim, Kıbrıs’ta vereceği konser için hazırlanırken bir anda rahatsızlandı ve apar topar hastaneye kaldırıldı.

Hayranlarını korkutan bu haberden sonra ünlü isim, sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Hadise ”İstanbul’da harika bir konser verdim. Gece uyuduktan sonra sabah kalktığımda boynum tutulmuş ve hasta hissettim. Serum aldım ve doktorum da müdahale etti. Kıbrıs’a geldiğimde de serum tedavisine devam ettim. Sayenizde ayaktayım ve sizlerle beraberim.” diyerek iyi olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir