Yeni yaşını oğluyla kutlayan Ece Erken’den duygusal paylaşım

Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu silahlı akın sonucu kaybeden sunucu Ece Erken, yeni yaşını oğlu Eymen ile kutladı. Toplumsal medya hesabından o anları paylaşan Erken, “Nefesim el verdiğince oğlum için kanadımı çırpmaya devam edeceğim” dedi.

Sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak gecesi İstanbul Bakırköy’de bir balık restoranında uğradığı silahlı atak sonucu hayatını kaybetmişti. Ece Erken yaşadığı güç günleri yavaş yavaş geride bırakmaya başladı.

“NEFESİM EL VERDİKÇE OĞLUM İÇİN KANADIMI ÇIRPACAĞIM”

Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımların birçoklarında oğlu Eymen için güçlü olacağını lisana getiren sunucu, 44’üncü yaşını da oğluyla kutladı. Meskeninde oğluyla pasta kesen Ece Erken, Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Oğluyla pasta üflediği fotoğrafları paylaşan Erken, şunları yazdı:

“Bu gece doğum günüm… En hoş ve en özel kutlama hayatımın aşkıyla ve 20 küsur yıldır yaptığım üzere. Sizlerle paylaşmak istedim. Hayatta her şey bizim için ve her an her şeyi hepimiz yaşayabiliriz lakin ne olursa olsun insanın kanadı uğraşıymış. Mümkün olduğunca, nefesim el verdiğince oğlum için kanadımı çırpmaya devam edeceğim ve Allah’ın müsaadesiyle evladımı en hoş formda yetiştireceğim. Bu gece ve her gece en büyük duam iyi bir evlat. Bu vesileyle bugün doğan herkesin doğum gününü kutlarım.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.