WhatsApp Grup Üyelerinin Profil Resimleri Görüntülenebilecek

Geçtiğimiz günlerde WABetaInfo, WhatsApp’ın bazı yeni özelliklerini ortaya çıkarmıştı. Bu özellikler arasında grup yöneticilerinin daha fazla kontrol sağlayabileceği yenilikler de yer alıyordu. Dün de “Topluluklar” özelliğini yayınlayan WhatsApp, yeni beta sürümüyle birlikte kullanıcılara Topluluk kurma imkanı sunmaya başlamıştı.

WhatsApp uzun süredir kullanıcılar tarafından talep edilen bir özelliği test etmeye başladı. WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre, iOS için WhatsApp beta 22.18.0.72’de artık grup sohbetlerinde üyelerin profil fotoğrafları görülebilecek.

Mesajların yanında profil fotoğrafı gözükecek

iOS kullanıcılarına sunulacak olan bu özellikle, sohbetler daha kişisel hale gelecek. Kişilerin gruplarda kiminle konuştuğunu görmesini sağlayacak olan bu özellikle artık bir gruba mesaj atan kişinin mesajının yanında profil fotoğrafı da gözükecek. Geliştirme aşamasında olan bu özellik henüz beta kullanıcılarına sunulmuş değil ve ne zaman sunulacağı hakkında bir bilgi yok.

Yayınladığı son güncellemelerle birlikte grup sohbetlerini daha da geliştirmeye odaklandığı görülen WhatsApp’ın bu özelliğin yanında yeni bir özellik üzerinde daha çalıştığı ortaya çıkmıştı. Gruplardaki yöneticiler artık grupta atılan herhangi bir mesajı silebilecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.