Trabzonspor’da 3 isimle görüşmeler devam ediyor

2021-2022 dönemini şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor’da mukavelesi sona erecek isimlerle görüşmeler devam ediyor. Bordo mavililer Nwakaeme, Djaniny ve Denswil ile nikah tazelemek istiyor.

Trabzonspor Kulübü kontratları biten Nwakaeme ve Denswil ile bir yıl daha kontratı bulunan Djaniny ile nikah tazelemek istiyor lakin görüşmelerden şimdi sonuç çıkmış değil. Nwakaeme’nin pek çok teklif aldığı ve kendisine sunulan teklife hala net cevap vermediği öğrenildi.

NWAKAEME’DE SORUN KONTRAT MÜHLETİ

Bu dönem ligde çıktığı 30 maçta 13 gol, 10 asistle şampiyonlukta kadroya değerli bir katkı veren Nijeryalı oyuncuyla lider Ahmet Ağaoğlu ortasında İstanbul’da yapılan görüşmede taraflar muahede sağlayamadı. Bordo mavililerin yıllık 1.5 milyon Euro + 500 bin Euro bonus ve 500 bin Euro da imza parası önerdiği Nwakaeme ile mukavelenin mühleti konusunda orta yol bulunamadı. Trabzonspor idaresi yıldız futbolcusuna 2 yıl ve opsiyonlu mukavele teklif ederken 33 yaşındaki oyuncunun 3 yıllık imza istediği öğrenildi.

Denswil’in de önerilen yıllık 1.3 milyon Euro’ya ek olarak imza parası istemesi görüşmeleri uzatıyor. Djaniny kontrat uzatmaya yanaşmaz ise gelen teklifler pahalandırılacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.