Trabzonspor’da 3 dakikada 4 transfer KAP’a bildirildi

Trabzonspor güne transfer gösterisiyle başladı… Bordo mavililer bir müddettir görüşme halinde olduğu 4 transferi 3 dakika içerisinde KAP’a bildirdi. Karadeniz takımı Larsen, Denswil,Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat transferlerini resmen açıkladı.

Süper Lig’in son şampiyonu Trabzonspor transfer devrine bomba üzere bir giriş yaptı… Bordo mavililer 3 dakika içerisinde KAP’a art geriye 4 transfer bildirdi.

Teknik Yönetici Abdullah Avcı’nın listesine uygun olarak yaptığı görüşmelerde sonuca vardığı 2 yabancı, 2 yerli ismin transferini resmen açıkladı.

Trabzonspor, Kasımpaşa’da forma giyen Cihan Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat ile hür statüdeki Wilfred Denswil ve Jens Stryger Larsen ile görüşmelere başlandığını açıkladı.

Bordo mavili kulüpten KAP’a yapılan açıklamalar şöyle;

“Kasımpaşa A.Ş.’nin profesyonel futbolcuları Cihan Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat’ın Kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.”

“Serbest statüde yer alan profesyonel futbolcu Stefano Wilfred Denswil ve Jens Stryger Larsen’in Kulübümüze transferleri konusunda görüşmelere başlanmıştır”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.