Sevenlerini Çok Üzdü! Meltem Cumbul Türkiye’yi Terk Ediyor… İşte Ünlü Oyuncunun Gideceği Ülke Ve Gidiş Sebebi….

Türk sinemasının ünlü ismi Meltem Cumbul Türkiye’den ayrılacağını duyurdu. Cihangirde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Meltem Cumbul uzun bir müddet Türkiye’de olmayacağını belirterek New York’a yerleşme kararı aldığını söyledi.

MEHMET ALİ BORA’DAN SONRA MELTEM CUMBUL DA GİDİYOR

Meltem Cumbul, Mehmet Ali Alabora ile oynadığı Yılan Öyküsü dizisi ile gönülleri fethetmişti. Habertürk.com.tr’den Eren Gürel’in haberine nazaran Meltem Cumbul Amerika Birleşik Devletleri yolcusu. Pek çok başarılı üretimde rol alan Meltem Cumbul Yılan Öyküsü dizisinden sonra Gönül Yarası, Duvara Karşı üzere kıymetli üretimlerde yer aldı.

MELTEM CUMBUL: UZUN MÜHLET YOKUM

Sevilen oyuncu Meltem Cumbul Türkiye’den ayrılacağını açıkladı. The Actors Studio ile anlaşan Meltem Cumbul davulları toplamaya başadı. Meltem Cumbul bir müddet evvel ünlü imal şirketi The Actors Studio’nun ömür uzunluğu üyelik seçmelerine katılmıştı. The Actors Studio’nun seçmelerini kazanan ünlü oyuncu Meltem Cumbul Amerika Birleşik Devletleri yolcusu.

MELTEM CUMBUL NEW YORK’A YERLEŞİYOR

The Actors Studio’nun seçmelerine katılan ve seçmeleri kazanan oyuncu New York’a yerleşmeye karar verdi. Cihangir’de gazetecilere yakalanan Meltem Cumbul gazetecilerin ‘Neler yapıyorsunuz Meltem Hanım?’ diye sorması üzerine ‘Uzun bir müddet New York’ta olacağım bu husus üzerinde çalışıyorum’ dedi. Türkiye’yi çok sevdiğini tabir eden Meltem Cumbul Eylül ayından itibaren Amerika Birleşik Devletlerine gitme ve yerleşme konusuna yöneleceğini belirtti. Artık ABD’de çalışacağını açıklayan Meltem Cumbul sevenlerini bu açıklaması ile üzdü.


Kedi Sahipleri Dikkat! İnanmayacaksınız Fakat Hepsi İspatlandı… Size Yaptıklarını Bir Bilseniz…


Saç Baş Yolduruyor… Bu Kusurları Sakın Yapmayın Sonrası Felaket! Dayanılmaz Ağrılarınızın Sebebi Siz Olabilirsiniz


Bu Dört Kızdan Hangisi Mesken Sahibi! Verdiğiniz Karşılık Sizin Müşahede Yeteneğinizi Belirliyor… Mesken Sahibini Ve Konukları İddia Et

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.