Seren Serengil: Bir tek Mustafa Tohma’ya soyadımı veririm

‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programının yorumcularından Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’nda kuaför çıkışı sevgilisi Mustafa Tohma ile objektiflere yansıdı.

“TOHMA’YA ÇOK GÜVENİYORUM”

Paris Moda Haftası nedeniyle arkadaşlarıyla Paris’e gittiğini belirten şarkıcı, “Kız kıza gittik, Tohma burada kaldı. Ona çok güveniyorum. Bir yere gittiğimde hiç gözüm arkada kalmıyor” dedi.

“KIYEFETE GEREKTİĞİ KADAR PARA HARCIYORUM”

Göz önünde bulunan bir sanatçı olduğu için giyimine ve bakımına özen gösterdiğini belirten Serengil, kıyafet ve bakım harcamalarını da gerektiği kadar yaptığını söyledi.

“SOYADINI ALIRIM DEMEM”

David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham’ın eşi Nicola Anne Peltz’in soyadını aldığı hatırlatılan Mustafa Tohma’ya, “Siz evlenirseniz, Seren Hanım’ın soyadını alır mısınız?” diye soruldu. Tohma, “Seren’in benim soyadımı kullanması onur verir. Serengil soyadı da onurlu bir soyadı ama alırım demem” yanıtını verdi. Serengil ise “Bir tek Mustafa Tohma’ya soyadımı verebilirim” açıklamasını yaptı.

“SOYADIMI TAŞIYACAK BİR ERKEKLE EVLENMEK İSTİYORUM”

Brooklyn Beckham, Temmuz 2020’de nişanlandığı ABD’li oyuncu Nicola Anne Peltz ile geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturmuştu. Beckham, evlenir evlenmez 13.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabına, eşinin soyadı ‘Peltz’i de eklemişti.

Sunucu ve şarkıcı Esra Balamir, “Kesinlikle ve kesinlikle soyadımı taşımayan bir insanla evlenmeyi düşünmüyorum. Bakın David Beckham’ın oğluna, sevdi ve kızın soyadını aldı. Öyle biri olsun isterim. Soyadımı taşıyacak birisi varsa gelsin, yoksa beni hiç aramasın ve hiç talepte bulunmasın. Bunu Türkiye’de yapabilecek bir erkek olursa onu alnından öpeceğim” demişti.

“BİZİM ADETLERİMİZ, GELENEKLERİMİZ VAR”

Meslektaşı Yıldız Çağrı Atisoy ile aşk yaşayan oyuncu Berk Oktay ise “Ben buna karşıyım. Bizim adetlerimiz, geleneklerimiz var. Böyle her şeyi çok fazla değiştirmeye gerek yok” yorumunda bulunmuştu. Nişanlısına destek veren Atisoy, “Aynı fikirdeyim, seve seve alırım Berk’in soyadını” şeklinde konuşmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.