Perinçek’ten HÜDA-PAR yorumu: ‘AK Parti rahatsız, MHP kaynıyor’

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, AK Parti’nden ittifak konusunda kendilerine bir görüşme talebi gelmediğini ancak kendisinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşme talebinde bulunduğunu açıkladı.

Perinçek, HÜDA-PAR’ın Cumhur İttifakı ile görüşmesiyle ilgili “Oy kaybettirir” dedi.

Habertürk’ten Bülent Aydemir’in “Perinçek Cumhur İttifakı’na göz kırpıyor” başlıklı köşesinde aktardığına göre Perinçek şu ifadeleri kullandı:

“HÜDA-PAR’ın kamuoyu önünde ittifak içinde gösterilmesi, seçim kaybettirecek, ittifaka çok oy kaybettirecek bir olay. Millet İttifakı’na, ‘Siz PKK ile işbirliği yapıyorsunuz derken, siz de öbürüyle yapıyorsunuz. Belki de bir tuzak. Bundan AK Parti de rahatsız; MHP de kaynıyor. Anayasa Mahkemesi’nin serbest bıraktığı 540 milyon lirayı Hazine ve Maliye Bakanı HDP’ye vermesin. AYM yanlış karar verebilir. Maliye Bakanı da diyecek ki, bu dava sonuçlanıncaya kadar milletin parasını size vermeyeceğim.” (HABER MERKEZİ)

One thought on “Perinçek’ten HÜDA-PAR yorumu: ‘AK Parti rahatsız, MHP kaynıyor’

  1. Купить мешки для строительного мусора в интернет-магазине по Большой ассортимент мешков для строительного мусора для любых нужд
    Бесплатная доставка мешков для строительного мусора для любых объектов
    Мешки для строительного мусора: прочные и долговечные
    мешки строительные купить https://meshki-dlya-stroitelnogo-musora-y.ru/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir