Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle canlı yayına bağlandı! ‘Kızandan ufak utan be’

TikTok’ta yaptığı canlı yayınlarla tenkitlerin maksadında olan sunucu Mehmet Ali Erbil, son itirafıyla adeta ortalığı yaktı geçti. Canlı yayına bağlanan Mehmet Ali Erbil, sevgilisinin olduğunu açıkladı. Lakin Erbil’in sevgilisi kendisinden 40 yaş küçük Melike Çamlıoğlu olduğunu söyledi. Mehmet Ali Erbil’in kelamlarını duyan sunucular şok geçirdi. Yansılar üst üste geldi. İşte Mehmet Ali Erbil’in kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi…

KENDİSİNDEN 40 YAŞ KÜÇÜK

Taciz argümanlarıyla gündem olan ünlü sunucu ve komedyen Mehmet Ali Erbil genç aşkıyla birlikte canlı yayına katıldı. Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük Melike Çamlıoğlu ile sevgili olduğunu katıldığı yayında açıkladı. Erbil’in bu açıklaması gündeme bomba üzere düştü.

25 YAŞINDA!

Genç sevgilisi ile birlikte canlı yayına bağlanan Mehmet Ali Erbil, Melike Çamlıoğlu’nun 25 yaşında olduğunu söyledi.

KIZINDAN UFAK UTAN BE

Mehmet Ali Erbil’in canlı yayındaki kelamlarına reaksiyon gösteren toplumsal medya kullanıcıları 26 yaşındaki kızı Yasmin Erbil’i hatırlatarak tenkitlerde bulundular. Gelen yorumlarda “Kızından bile küçük bravo” denildi.

MELİKE ÇAMLIOĞLU KİMDİR?

19 Mart 1997 Ankara Keçiören doğumlu olan Melike Çamlıoglu, İzmir Tireli anne babanın iki kız çocuğundan en küçüğüdür. Babasının vazifesi gereği Türkiye’nin bir çok yerini gezen Melike, tahsiline bir çok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Şuan çok sevdiği ve istediği kentte olup Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat İdaresi kısmını kazanmış olup özel bir kurumundan spikerlik eğitimi almıştır.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

Mehmet Ali Erbil 8 Şubat 1957’de İstanbul’da dünyaya geldi. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. 30’dan fazla sinemada, 10’dan fazla dizide ve tiyatro oyununda oynamış, 5’ten fazla televizyon programının sunuculuğunu yapmıştır. Tiyatro ve Sinema sanatkarı Saadettin Erbil’in oğlu olarak 8 Şubat 1957’de İstanbul’da doğdu. Birinci ve orta tahsilini İstanbul, Ankara ve Balıkesir’de yaptı.

1970 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü’ne yatılı olarak girdi ve bu devirde hocası Cüneyt Gökçer’di. Devlet Tiyatrosu’nda konuk oyuncu olarak baş rolde En Güzel Tiyatrocu Ödülü’nü kazandı. Buradan mezun olduktan sonra, Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlayan sanatçı, Başta ‘Küheylan’ olmak üzere birçok oyunda oynadı ve daha sonra tek kanallı yayın devrinde TRT’de ‘Metronom’ isimli cümbüş programında Derya Baykal’la, 1984 yılında da Çiğdem Tunç’la bir ikili oluşturdular. Özel kanalların açılmasıyla birlikte Erbil, TRT’den Kanal 6’ya geçiş yaptı. Daha sonra InterStar ve ATV’de dizi, Show TV’de de program yaptı.

Kanal D’de yayınlanan müsabaka programı Çarkıfelek ve ATV’de uzun bir mühlet yayınlanan Tatlı Kaçıklar dizisiyle doruğa çıkan başarılı şovmen, Harakiri ve Hababam Sınıfı Güle Güle isimli sinemalarla tekrar beyazperdeye geçti. Mehmet Ali Erbil, Kanal D’de Çarkıfelek dışında çeşitli müsabaka programları da yaptı. Dünyada yalnızca 100 bireyde görülen Kaçış Sendromu hastası olan Erbil, bekar ve 3 çocuk babasıdır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.