Kıvanç Tatlıtuğ’un gözlüğü 25 bin TL’ye satıldı!

Stil danışmanı eşi Başak Dizer ile bu ay sonu dünyaya gelecek bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ’un bağışladığı 1970 model Japon yapımı güneş gözlüğü, Seyrantepe’de düzenlenen Mücevher Müzayedesi’nde satışa çıkarıldı. Uğur Batur’un gerçekleştirdiği müzayedeye davetliler yoğun ilgi gösterdi.

Açılış fiyatı 10 bin TL olan güneş gözlüğü, 25 bin TL’ye alıcı buldu. Gözlükten elde edilen gelir Göktürk Hayvan Sevenler Derneği’ne bağışlandı.

“KIVANÇ TATLITUĞ GÖZLÜĞÜNÜ BİZE BAĞIŞLADI”
Müzayedeci Uğur Batur, gelirin sokak hayvanlarına bağışlanacağını belirterek, “Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Tatlıtuğ beni aradı. Sahiplenilmiş, ardından terk edilmiş köpeklerin sayısının çok olduğunu söyledi. Ardından Kıvanç Bey bir gözlüğünün olduğunu söyledi. Gözlüğü bize bağışladı. Japon yapımı 1970 model vintage gözlük. Gözlüğü 10 bin TL’den açıyorum, 25 bin TL’ye gözlüğü sattım. Daha önce sahiplenmiş ve sokağa atılmış hayvanlar var, onların tedavileri sağlanacak” şeklinde konuştu.

“SOKAK HAYVANLARINI DESTEKLİYORUZ, BAĞIŞLADIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”
Gözlüğü satın alan iş kadını Buket Mutlu Fidan, “Çok heyecanlıyız. Sokak hayvanlarını destekliyoruz. Bu gözlük vesilesiyle alıp bağışladığımız için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

ALKIŞLANACAK HAREKET
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz ocak ayında İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışında minik dostlarımızı unutmamıştı. Tatlıtuğ, meslektaşı Berk Erçer’le birlikte Kemerburgaz-Bahçeköy Orman Yolu’ndaki köpeklere mama vermişti. İki oyuncunun bu hareketi takdir toplamıştı.

Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer, bu anları Instagram hesabından yayınlamıştı. Ünlü tasarımcı, “Bu karda kışta yapılacak bence en güzel şey. Ormana köpekleri beslemeye gitmek. Sizinle gurur duyuyorum beyler. Bu sefer ben gidemedim haftaya inşallah. Belki yarın arkadaşlarla toplanıp siz de gidersiniz” mesajını yazmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.