Kahramanmaraş’ta Gelecek Partili kadınlar iftar yemeğinde buluştu

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Kadın Kolları kadın üyeleri ve ailelerine iftar programı düzenledi.

Tural Şahbazlı/ Kahramanmaraş İGFA– Gelecek Partisinin tüm kademelerinde ve parti politikasında kadınların her zaman ön planda tutulduğunun altını çizen Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Meral Çağlarsu iftar programında yaptığı konuşmada: “Ramazan ayı toplumsal Dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların güçlendiği bir aydır. Bizler de Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Kadın Kolları olarak siz değerli üyelerimizle bir araya gelmek ve Ramazanın manevi rahmet duygusunu birlikte aynı sofrada yaşamak için iftar programı düzenledik.

Gelecek Partisi Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu başkanlığında kurulan partimizin her kademesinde kadınlar her zaman ön planda tutuluyor. Bizlerde Gelecek Partili Kadınlar olarak bu kutlu davamızda bize gösterilen itimadı doğrultarak, partimizin iktidar yürüyüşünde Genel Başkanımızın arkasında emin adımlarla yürüyoruz ve yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Program sonunda Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Meral Çağlarsu tarafından yeni üyelerin rozetleri takıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.