Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel: Mavi’nin tedavi süreci başladı

Oyuncu Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’ye kanser teşhisi konuldu. Oyuncunun fenomen ablası Gamze Erçel toplumsal medyada yaptığı açıklamada, “Mavi’nin tedavi süreci başladı, durumu iyi” dedi.

Oyuncu Hande Erçel’in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi kanser tedavisi görmeye başladı.

Gamze Erçel, kızının sıhhat durumuyla ilgili Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“ŞOKU ATLATTIK”

* Bizi merak edenler; bizler güzeliz ve yeterli olmaya çalışıyoruz. İki hafta evvel kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en âlâ geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de çok güzel. Olağanda bu türlü bir açıklamayı yapmak üzere bir niyetimiz yoktu.

* Evvelden çekimleri yapılmış ve mutabakatımız olan içerikleri paylaşmak dışında pek faal değildim esasen. Süreci de elimizden geldiğince saklı tutmaya hatta aile büyüklerimize de ufak bir sıhhat sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz.

“SÜRECİ SESSİZ BİÇİMDE ATLATIP GERİ DÖNECEKTİK”

* Ancak çok az kişinin bilmesine karşın bir formda bu bahis birilerinin magazin materyali haline gelmiş oldu. Şu ana kadar çabucak hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren öbür magazin sayfalarına ayrıyeten teşekkür ederim. Zira en başında dediğim üzere biz bu işi en sessiz, sakin bir biçimde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı… Dayanaklarınız ve anlayışınız için teşekkürler.


Hande Erçel ile Gamze Erçel’in annesi Aylin Erçel, gayret ettiği kansere yenilerek 2019 yılında hayatını kaybetmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.