Hadise’ye iğrenç hareket! Bakın sahneye ne fırlattılar? Kocası çıldıracak “Hem de terli terli”

Türkiye’nin en çok dinlenen bayan müzikçilerinden olan Hadise, evlendikten sonra konserlerine sürat vermeden devam etti. Tezlere eşi Mehmet Dinçerler’in isteği üzerine dekoltelerine ayar veren Hadise, İzmir’de verdiği konser ile gündeme geldi. Bir hayranı hoş popçunun yüzüne gömlek fırlattı. Hadise’nin reaksiyonu ise herkesi şaşırttı. Bakın o hayranına ne dedi?

İZMİR’DE KONSER VEREN HADİSE’YE ŞOKE EDEN HAREKET

Geçen aylarda iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenen Hadise, yaz konserlerine devam ediyor.

Evlenir evlenmez konserlerine devam eden Hadise, uzun müddettir eşi ile yan yana görülmüyor. Ağır iş temposundan ötürü eşlerin başka kaldığı konuşulanlar ortasında.

YÜZÜNE GÖMLEK FIRLATTILAR

Son devirlerde sahneye telefon üzere eşyalarına atılması akım haline gelirken, bu şekil bir olay Hadise’nin de başına geldi. İzmir’de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Hadise, müzik söylediği anda yüzüne gömlek fırlatıldı.

HADİSE’NİN YANSISI OLAY OLDU

Yaşadığı olay karşısında şaşkınlık yaşayan Hadise, kendisine gömlek fırlatan hayranına farklı bir reaksiyon verdi. Sahneye fırlatılan gömleği alan Hadise, hayranına, “Terli terli mi attın bunu Allah seni kahretmesin” diyerek reaksiyon verdi. O anlar ise kameralara yansıdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.